Авторські статтіНовини

Вчені США створили інтерактивні карти поверхні Аляски

Група фахівців Національного агентства просторової і геологічної розвідки, при технічній підтримці Наукового фонду США, за розпорядженням Білого дому, створили інтерактивні 3-D карти Аляски. Це необхідно для ефективного відстеження змін клімату у даному регіоні. Карти поверхні півострова передбачається використовувати для оновлення з урахуванням мінливого рельєфу місцевості.

Американськими спеціалістами створені електронні інтерактивні карти поверхні Аляски. Комп’ютерна модель була спроектована з використанням фотографічних зображень високого розширення. Вони отримані в ході проведених раніше запланованих робіт. Окремий сегмент завдання виконано за допомогою комерційних супутників Digital Globe. Перша серія унікальних карт показує великий ландшафт Аляски, причому у всіх деталях.

Особливо наголошується, що візуалізація такого типу допомагає відслідковувати зміни реального рівня моря, а також проводити моніторинг прибережної ерозії.
Супутникові спостереження допомагають інженерам розробляти ефективні стратегії, в яких враховується вплив зміни клімату на континент. Вчені планують активно використовувати змодельовані інтерактивні карти поверхні Аляски для щотижневих, щомісячних та щорічних оновлень на мінливому рельєфі місцевості.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України