Авторські статтіНовини

Вчені: Сон на лівому боці корисний для здоров’я

Дослідники рекомендують особам, які хропуть, вагітним і всім, хто піклується про своє здоров’я, відпочивати вночі на лівому боці. Подібний сон є найбільш фізіологічним, про що сказано на сайті Mirror.co.uk.

У разі якщо людина спить на спині, вона ризикує отримати надмірний тиск на стегна і верхню частину спини. Любителі спати на животі через якийсь проміжок часу можуть зіткнутися з проблемами в області попереку і шиї. Відомо, що в положенні лежачи на лівому боці скорочується тиск на лімфодренажну систему серця та селезінки, легкі також краще функціонують саме при такому положенні тіла.

Тим жінкам, які очікують народження малюка, корисно спати на лівому боці, так як в такому випадку у них в організмі буде нормальний потік крові. Людиням, які хропуть, необхідно повернутися на лівий бік, тоді сила і частота хропіння зменшаться. Страждаючим від печії особам також радять спати саме в такому становищі, оскільки за рахунок цього їм вдасться подолати неприємні симптоми і знизити кислотний рефлюкс.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України