Авторські статтіНовини

Вчені: Солярії збільшують ризик розвитку раку шкіри

Вплив ультрафіолетового (УФ) світла від закритих соляріїв і ламп для засмаги збільшує ризик розвитку раку шкіри. Дослідження опубліковане в журналі Американської академії дерматології.

УФ-випромінювальні пристрої вперше були класифіковані як ті, які здатні викликати рак Міжнародним агентством з вивчення раку, частиною Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2009 році. З тих пір було підраховано, що ці пристрої є причиною близько 8 відсотків випадків меланоми – найбільш смертельною формою раку шкіри, діагностованої кожен рік у Сполучених Штатах. Це означає, що в 2016 році понад 6,000 випадків меланоми були пов’язані з використанням УФ-випромінюючими пристроями і соляріями.

До Американської асоціації з дослідження раку (AACR) приєдналися більш ніж 20 медичних і пов’язаних з раком організацій в липні 2015 року, щоб закликати до широкого впровадження державного і федерального законодавства, щоб заборонити використання неповнолітніми УФ-пристроїв у віці до 18 років. У зв’язку з цим, вчені попереджають, що не варто використовувати солярії та інші УФ-пристрої для засмаги.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України