Вчені: Солярії збільшують ризик розвитку раку шкіри

Вплив ультрафіолетового (УФ) світла від закритих соляріїв і ламп для засмаги збільшує ризик розвитку раку шкіри. Дослідження опубліковане в журналі Американської академії дерматології.

УФ-випромінювальні пристрої вперше були класифіковані як ті, які здатні викликати рак Міжнародним агентством з вивчення раку, частиною Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2009 році. З тих пір було підраховано, що ці пристрої є причиною близько 8 відсотків випадків меланоми – найбільш смертельною формою раку шкіри, діагностованої кожен рік у Сполучених Штатах. Це означає, що в 2016 році понад 6,000 випадків меланоми були пов’язані з використанням УФ-випромінюючими пристроями і соляріями.

До Американської асоціації з дослідження раку (AACR) приєдналися більш ніж 20 медичних і пов’язаних з раком організацій в липні 2015 року, щоб закликати до широкого впровадження державного і федерального законодавства, щоб заборонити використання неповнолітніми УФ-пристроїв у віці до 18 років. У зв’язку з цим, вчені попереджають, що не варто використовувати солярії та інші УФ-пристрої для засмаги.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh