Склад чорнила для татуювання може викликати рак

В ході останніх досліджень фахівці перевірили склад широко використовуваного чорнила для татуювання. З’ясувалося, що деякі компоненти можуть викликати проблеми зі здоров’ям і, навіть, онкологічні захворювання.

Дослідники з Європейського Хімічного Агентства (ЕСНА) перевірили склад популярних фарб для нанесення тату і прийшли до висновку, що багато компонентів цих барвників несуть в собі потенційну шкоду для здоров’я. Відзначено також, що багато чорнил взагалі повинні бути заборонені для використання. Адже в процесі нанесення татуювання пігмент потрапляє під шкіру, а також безпосередньо в кров, що значно збільшує ризик зараження і впливу шкідливих речовин.

Найбільш небезпечними визнані найбільш популярні кольори, такі як чорний і синій. Вчені продовжують дослідження, так, як ще не всі шкідливі для здоров’я фактори враховані. Результати експерти ЕСНА збираються опублікувати найближчим часом.
Варто відзначити, що португальські вчені задовго до цих досліджень попереджали про шкоду пігментів для татуювань на основі парафеніленодіаміна. Ця речовина здатна викликати сильні алергічні реакції і збільшує ризик онкологічних ускладнень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh