Життя

Найбільш гулящі чоловіки за знаком зодіаку

Влучно!

Сміливо заявляти, що певні знаки вірні, а якісь невірні – ми б не стали. Все дуже індивідуально і залежить від безлічі факторів (дати і години народження, з ким у парі даний представник знака Зодіаку, його стать і вік) адже навіть найбільш затятий зрадник рано чи пізно може стати вірною людиною, у якої все добре у стосунках і зради йому не до чого.

Справжніми поціновучами жіночої душі є Ваги. У Терезів може бути багато красивих подруг, але боятися цього не варто.

Чоловіки-Терези вірні по своїй природі, навряд чи вони будуть ризикувати серйозними стосунками заради інтрижки.

Чоловік-Скорпіон – пристрасний, яскравий, імпульсивний і любить перебувати в центрі уваги, але це не привід хвилюватися. Коли чоловіка – Скорпіона у відносинах все влаштовує, він не стане зраджувати коханій жінці. Інша справа відсутність інтимної близькості або помста.

Чоловік-Стрілець легко піддається спокусі. Красива, цікава жінка легко може заманити такого чоловіка, а для Стрільця «секс на одну ніч» досить часте і нічого не значуще явище.

Чоловік-Козеріг дуже вірний по своїй натурі чоловік. Він постійно думає про роботу або про те, як поліпшити свій фінансовий стан і роблять це він навіть в обіймах коханої жінки, які тут можуть бути зради.

Чоловік-Водолій – їх надмірна любов до спілкування та допитливість призводить до частих спокус. Але їх більше приваблює спілкування ніж потреба зрадити. Якщо ж такий шанс об’єднає інтереси обох, то, звичайно, він не відмовиться ним скористатися.

Чоловік-Риби можуть щиро і глибоко любити жінку, але і зраджувати їй. Чоловіки – Риби готові «плисти» до будь-якого вподобаної рибки жіночої статі. Але з сімей риби практично ніколи не йдуть.

Чоловік-Овен – теж досить мінлива натура. Глибоке декольте, високий виріз або коротка спідниця і чоловік-Овен у вашому ліжку. Ці чоловіки дуже азартні і навіть сильне почуття не заважає їм шукати і заводити нові інтрижки.

Чоловік-Телець – він, звичайно, не можеь не помітити красиву дівчину, але Тельці не з тих чоловіків, хто впадає у всі тяжкі, зраджуючи коханій дружині.

Чоловіки-Близнюки – дуже товариські і комунікативні, що нерідко закінчується швидкоплинними інтрижками, але для Близнюків злягання ніколи не стояло на першому місці, тому на зраду їх може підштовхнути втома або одноманітність у відносинах.

Чоловік-Рак – для нього одним з головних факторів може служити душевна близькість з коханою жінкою, він рідко зраджує. Чоловіки-Раки люблять похвалу і компліменти. Якщо вони і починають зраджувати, то швидше за все, в коханій вони розчаровані і вже шукають нову жінку.

Чоловік–Лев – самозакоханий чоловік, який любить, щоб його оточували як красиві і дорогі речі, так і красиві яскраві жінки. Лев завжди вибирає «найкраще», тому якщо вже він обрав собі «левицю», то зраджувати не стане.

Чоловік-Діва – один із найбільш вірних і відданих знаків зодіаку. Саме чоловіки-Діви не піддадуться чарам першої зустрічної красуні і, якщо Діва вирішив зрадити, то для цього, напевно, були причини. Регулярний секс, любов і домашній затишок – і ваш чоловік завжди буде вам вірним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.