Авторські статтіТехно

Вчені: Штучний інтелект вплине на міське життя вже до 2030 року

Група наукових співробітників зробила прогноз до 2030 року, як досягнення в області штучного інтелекту (ШІ) можуть вплинути на життя типового північноамериканського міста в таких галузях, як транспорт, охорона здоров’я та освіта. Завдання дослідників було – як забезпечити безпечний, справедливий і сприятливий розвиток цих розвинених технологій.

Фахівці Стенфордського університету заявили: «Ми вважаємо, що спеціалізований ШІ стане більш поширеним і корисним до 2030 року. За допомогою нього значно покращиться наша економіка та якість життя. Однак технології створюватимуть серйозні проблеми, які можуть вплинути на кількість робочих місць, тому такі питання необхідно вирішувати вже зараз».

Вчені провели засідання, де намагалися оцінити технологічні, економічні та політичні наслідки потенційного застосування ШІ в соціально-етичному плані. «Технології штучного інтелекту можуть бути надійними навіть для широких верств населення. В майбутньому ми настільки до них звикнемо, що зникне недовіра і необґрунтований страх», – впевнені фахівці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.