Вчені: Секс перед спортивними змаганнями позитивно впливає на результати

Якщо кохатися в ніч перед спортивними змаганнями, то це може мати позитивний вплив на продуктивність. До такої думки дійшли вчені, які провели дослідження із залученням професійних спортсменів. Ці результати досить суперечливі, адже тренери з світовим ім’ям вимагають від своїх підопічних на час великих змагань забути про особисте життя.

«Утримання від сексуальної активності під час спортивної активності є досить спірною темою для обговорення, тому ми вирішили з’ясувати, чи це так, чи це лише поширений міф. В результаті нам так і не вдалося виявити вагомих наукових доказів того, що сексуальне утримання хоч якось відбивається на позитивності одержуваного результату», – заявила провідний автор дослідження Лаура Стефані, яка займає посаду доцент кафедри спортивної медицини у Флоренції.

Для того, щоб провести дослідження, автори запросили близько ста спортсменів, які вже більше двох років професійно займаються спортом. Вони попросили їх не утримуватися від статевого акту перед яким-небудь змаганням, і в результаті встановили, що їхні результати кращі, ніж у тих, хто дотримувався вказівок тренера щодо «сексуального голодування».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Ну і ну

    “їхні результати в кілька разів кращі..” – тобто, якщо “без” подолав 2м висоти, то “з” подолаеш 10м ???

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh