Авторські статтіНовини

Вчені: Секс перед спортивними змаганнями позитивно впливає на результати

Якщо кохатися в ніч перед спортивними змаганнями, то це може мати позитивний вплив на продуктивність. До такої думки дійшли вчені, які провели дослідження із залученням професійних спортсменів. Ці результати досить суперечливі, адже тренери з світовим ім’ям вимагають від своїх підопічних на час великих змагань забути про особисте життя.

«Утримання від сексуальної активності під час спортивної активності є досить спірною темою для обговорення, тому ми вирішили з’ясувати, чи це так, чи це лише поширений міф. В результаті нам так і не вдалося виявити вагомих наукових доказів того, що сексуальне утримання хоч якось відбивається на позитивності одержуваного результату», – заявила провідний автор дослідження Лаура Стефані, яка займає посаду доцент кафедри спортивної медицини у Флоренції.

Для того, щоб провести дослідження, автори запросили близько ста спортсменів, які вже більше двох років професійно займаються спортом. Вони попросили їх не утримуватися від статевого акту перед яким-небудь змаганням, і в результаті встановили, що їхні результати кращі, ніж у тих, хто дотримувався вказівок тренера щодо «сексуального голодування».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України