Вчені вважають, що чотириденний робочий тиждень врятує планету

На думку вчених з Лондонського міського університету, перехід на чотириденний робочий тиждень позитивно позначиться на стані планети. Результати дослідження були опубліковані на сторінках журналу Daily Mail.

Фахівці відзначають, що таке скорочення в першу чергу призведе до зниження енергоспоживання. Зайвий вихідний дозволить багатьом офісам і підприємствам заощадити більшу кількість електроенергії, так як комп’ютери, кондиціонери та інше не будуть працювати. У свою чергу, це призведе до зменшення викидів вуглецю в атмосферу.

Подібний експеримент проводився в 2007 році в американському штаті Юта. Тоді держслужбовцям збільшили кількість робочих годин і зробили вихідний у п’ятницю. Було помічено, що такий хід дозволив зменшити до 12 тис. тонн викидів вуглецю на рік. У 2011 році експеримент закінчили із-за скарг місцевих жителів на непрацюючі по п’ятницях структури.

Крім того, зайвий вихідний позначиться і на психологічному стані людини. Більше часу можна буде приділяти особистому життю, громадській діяльності і так далі. Після таких експериментів у Швеції в 2015 році було зафіксовано поліпшення здоров’я громадян і навіть зростання продуктивності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh