Життя

Як діє закон тяжіння людей і подій в нашому житті

Незважаючи на те, що закон тяжіння, що матеріалізує наші думки, широко відомий, про нього часто забувають. Чому так відбувається і як змусити його служити собі на користь? Про все це ви дізнаєтесь в даній статті.

Как действует закон притяжения людей и событий в нашей жизни

Відомий цікавий факт. Коли довго над чим працюєш, нехай навіть і безуспішно, починають відбуватися дивні речі. У певний момент самі собою зустрічаються потрібні люди, буквально на голову сиплються необхідні книги, статті, замітки і інша інформація.

Не можна точно сказати, коли це почне відбуватися, але трапляється абсолютно завжди і з кожною людиною. Таємничі сили невідомого характеру магнетизують простір, притягують і створюють обставини. Так діє закон тяжіння. Інтуїтивно про нього знає або здогадується кожен, але далеко не у всіх виходить поставити його собі на службу. Найчастіше ми приходимо до висновку, що єдина людина, що заведе нас в черговий життєвий глухій кут, це та, яку ми бачимо у відображенні дзеркала.

Парадокс в тому, що про існування цього закону ми з дивовижною постійністю забуваємо. Так-так! Саме так – начисто забуваємо, як щось несуттєве і неважливе. І навіть якщо ми будемо повторювати собі по сто разів на день, що «думка матеріальна» і розвісимо по стінах таблички з цим ліпленням, то все одно знайдеться щось, що відверне нас.

Які ж причини, що змушують нас забути про закон тяжіння?

1. Неприємності.

Дрібні, великі, повсякденні, очікувані або часто ті, що  звалюються на нас, як сніг на голову. Навіть якщо тільки що ми надихнулися магією управління своїм життям, подивившись фільм «Секрет», то це не дасть нам душевної рівноваги. Останнє з легкістю може бути порушено неприємним дзвінком з роботи або власною дитиною, що влаштувала чергову істерику. Ми миттєво перемикаємося, починаємо злитися, ображатися, підвищувати голос, забуваючи, що уявна радіостанція раніше працює, посилаючи правда в ефір тепер не самі позитивні імпульси.

2. Очікування від себе та інших.

«Таак, не чекала цього від тебе!..» говоримо ми й ділимо тим самим світ на дві частини: в одній, приємній, наші очікування збуваються, а в іншій, не дуже приємній, немає. І як тільки ми опиняємося у останній, то все хороше зникає в одну мить. Інші здаються неуважними, лінивими, черствими і навіть ворожими, тому що дозволили собі вийти за рамки, які ми для них подумки намалювали. Запускаючи негативні очікування, ми буквально змушуємо інших повертатися до нас безсторонньою, тіньовою стороною.

3. Оточення.

Це «добрі» друзі, знайомі, близькі і навіть рідні, які в черговий раз влаштують чергову розмову по душах і дбайливо скажуть «Та викинь ти з голови це! Раз така доля, то тут нічого не вдієш…» І ми вдячно приймаємо пораду, повертаючись до «нормального» життя і перестаємо випромінювати «неправильні» думки про краще життя. І нам невтямки, що подібне «викидання з голови» перетворюється в реальну втрату можливостей, які тільки-тільки почали до нас притягатися за все того ж закону.

4. Швидкоплинне бажання замість намірів.

Коли ми бачимо на столі перед собою склянку з водою, яку збираємося випити, то просто простягаємо руку і беремо його. Ніяких сумнівів. Ніяких «задніх» думок. Ми просто робимо це і все. Так працює наш намір, який знаходиться «на короткій нозі» з законом тяжіння. Але якщо в цей процес втручається наша свідома частина, заповнена різними сьогохвилинними бажаннями і іншою “важливою” інформацією, то все значно ускладнюється. Ми можемо раптом усвідомити, що на столі не простий стакан, а зразок, зроблений з рідкісного кришталю і оцінюваний не в один десяток тисяч доларів. Та ще заповнений не простою, а цілющою і миттєво омолоджувальною водою, яка в природі існує в одному єдиному місці планети. Після цих думок намір просто взяти склянку і випити з нього воду зіткнеться з великими перешкодами. І всі вони будуть притягнуті нами однойменним законом.

5. Внутрішній конфлікт.

У попередньому пункті було розкрито приватний приклад того, що можна назвати внутрішнім конфліктом. Крім невідповідності бажання і наміру,  конфлікт може бути між логікою та інтуїцією, свідомістю і тілом, минулим і майбутнім. Останнє є не що інше, як батьківські приписи і заборони з минулого, що ставлять під сумнів ті цілі, які ми хочемо досягти в майбутньому. Коли ми посилаємо суперечливі сигнали в світ, то результат буде непередбачуваним, або взагалі ніяким, так як всередині нас є  частина, що наводить перешкоди.

Спробуємо зібрати все перераховане воєдино.

Виходить, що змусити закон тяжіння служити собі на користь не так просто. Є ряд факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які наводять серйозні перешкоди в метафізичний процес матеріалізації думок.

Як цьому протистояти?

Вихід тільки один. Якщо ми хочемо контролювати наші думки, то тут нам допоможе тільки наша свідома частина, яку варто «навантажити» додатковими контролюючими функціями. А саме – задавання періодично самому собі запитань. З подальшим отриманням відповідей, природно. Пройдемося по тих же п’яти пунктів, описаним вище.

1. Неприємності.

 • Чи це дійсно серйозна неприємність, щоб так турбуватися?
 • Від чого поганого вберегло мене це неприємна подія?
 • Чи зможу я наступного разу взяти паузу і реагувати більш м’яко на це?

2. Очікування від себе та інших.

 • Що, по-моєму, такого серйозного порушив інший своєю поведінкою?
 • Завжди я сам (сама) дотримуюся цього принципу?
 • Що більш важливе крім цього є в наших відносинах?

3. Оточення.

 • Чи є раціональне ланка в тихий сумнівах, які хочуть посіяти в мені інші?
 • Від чого вони намагаються мене таким чином вберегти?
 • З чим в критиці інших можна погодитися, а з чим не варто?

4. Швидкоплинне бажання замість намірів.

 • Правда мені потрібно те, чого я хочу?
 • Що такого страшного станеться, якщо я не отримаю бажане?
 • Яку значимість насправді повинно займати моє бажання?

5. Внутрішній конфлікт.

 • Що всередині мене пручається отриманню бажаного?
 • Чому мені не можна отримати бажане?
 • Які аргументи «за» я можу привести на кожне виявлене заперечення?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України