Авторські статтіНовини

Розведенням кроликів людство зобов’язане доісторичним мексиканцям

Вчені провели ряд досліджень, які дозволили їм дійти до несподіваного висновку. Як з’ясувалося, розведенням кроликів людство зобов’язане племенам доісторичних мексиканців.

Докази вищезгаданого факту були виявлені дослідниками на території Теотіукана – самого древнього міста в західній частині світу. У цьому місті були виявлені найдавніші зразки кролячих ферм, які корінням сягають у період з першого по сьоме століття н. е.

Причина, по якій стародавні мексиканці вирішили одомашнити і розводити саме кроликів, полягає у відсутності інших відповідних тварин на зразок кіз, корів чи коней. Фахівці провели особливий аналіз, який показав наступне, дикі кролики становили 48% усіх ссавців, що жили в той період на теренах давньої Мексики.

У Теотіукані вчені виявили безліч інших підтверджень, висунутої теорії, наприклад мисливські ножі з обсидіану, які застосовувалися для розбирання тушок дрібних ссавців. Крім того, в невеликих замкнених приміщеннях, прообразах сучасних загонів були виявлені кістки кроликів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.