Вчені розробляють робота-суддю

Колектив учених з Університету Пенсільванії, Шеффілда і Університетський коледж Лондона розробляє унікального в своєму роді робота-суддю. Розробники впевнені, що такий робот одного разу стане реальним представником закону на судовому засіданні.

В штучний розум робота науковці завантажили інформацію про 584 випадки порушень, які прописані в Європейській конвенції про захист прав людини. Перед штучним інтелектом робота поставили завдання, виявити справжні справи та підроблені. Поки що комп’ютер зміг дати результат 79% після сканування об’ємної бази.

З такими результатами робот не скоро зможе замінити суддю, проте розробники сподіваються, що подібний ШІ стане підмогою для юристів, адвокатів і суддів у розглядах у сфері захисту прав людини. Тим більше, в робота інтегрований алгоритм, який допомагає йому самонавчатися.

Автори проекту не мітять на суддівське крісло, їм буде достатня того, що робота будуть використовувати для прискорення розслідування. Вчені впевнені, що з використанням ШІ судова система буде більш ефективною.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh