Авторські статтіТехно

Вчені розробляють робота-суддю

Колектив учених з Університету Пенсільванії, Шеффілда і Університетський коледж Лондона розробляє унікального в своєму роді робота-суддю. Розробники впевнені, що такий робот одного разу стане реальним представником закону на судовому засіданні.

В штучний розум робота науковці завантажили інформацію про 584 випадки порушень, які прописані в Європейській конвенції про захист прав людини. Перед штучним інтелектом робота поставили завдання, виявити справжні справи та підроблені. Поки що комп’ютер зміг дати результат 79% після сканування об’ємної бази.

З такими результатами робот не скоро зможе замінити суддю, проте розробники сподіваються, що подібний ШІ стане підмогою для юристів, адвокатів і суддів у розглядах у сфері захисту прав людини. Тим більше, в робота інтегрований алгоритм, який допомагає йому самонавчатися.

Автори проекту не мітять на суддівське крісло, їм буде достатня того, що робота будуть використовувати для прискорення розслідування. Вчені впевнені, що з використанням ШІ судова система буде більш ефективною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України