Авторські статтіНовини

Створений перспективний вид імунотерапії онкологічних хвороб

Вченим вдалося створити новий вид імунотерапії онкологічних захворювань. З відкриттям пов’язують великі надії у профілактиці та лікуванні раку.

Основою винаходу стало підвищення параметрів витривалості у Т-клітин. Саме ці клітини у тих, хто хворий на рак, перебувають у стані свого повного “виснаження”. Це не дозволяє якісно долати недугу. “Виснажені” Т-клітини характеризуються тим, що виробляють велику кількість білка-1 з назвою DR-1. З одного боку, це дає позитивний ефект, так як він запобігає нападам на здорові клітини організму. Але є й інший аспект.

Даний білок, вироблений в зайвій кількості, може не допустити удару Т-клітини по раковій пухлині. Такий негатив від DR-1 учені запропонували заблокувати медикаментами інгібуючої дії. При їх застосуванні на експериментах з дрібними гризунами було з’ясовано, “виснажені” Т-клітини при цьому можуть відновлюватися і починати більш ефективну боротьбу з раковими явищами.

Вчені впевнені, що їхній винахід і запропонований ними метод профілактики та лікування онкологічних захворювань є одним з найбільш перспективних і ефективних з тих, що були відкріті за останнє десятиліття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України