Створений перспективний вид імунотерапії онкологічних хвороб

Вченим вдалося створити новий вид імунотерапії онкологічних захворювань. З відкриттям пов’язують великі надії у профілактиці та лікуванні раку.

Основою винаходу стало підвищення параметрів витривалості у Т-клітин. Саме ці клітини у тих, хто хворий на рак, перебувають у стані свого повного “виснаження”. Це не дозволяє якісно долати недугу. “Виснажені” Т-клітини характеризуються тим, що виробляють велику кількість білка-1 з назвою DR-1. З одного боку, це дає позитивний ефект, так як він запобігає нападам на здорові клітини організму. Але є й інший аспект.

Даний білок, вироблений в зайвій кількості, може не допустити удару Т-клітини по раковій пухлині. Такий негатив від DR-1 учені запропонували заблокувати медикаментами інгібуючої дії. При їх застосуванні на експериментах з дрібними гризунами було з’ясовано, “виснажені” Т-клітини при цьому можуть відновлюватися і починати більш ефективну боротьбу з раковими явищами.

Вчені впевнені, що їхній винахід і запропонований ними метод профілактики та лікування онкологічних захворювань є одним з найбільш перспективних і ефективних з тих, що були відкріті за останнє десятиліття.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh