Авторські статтіНовини

Вчені розробили паливо для ракет на основі води

Група вчених з Корнельського університету має намір розробити нове паливо для космічних кораблів на основі рідкої води. Це допоможе скоротити кількість нещасних випадків у космосі.

Корнельські наукові фахівці розробили нову технологію, відповідно до якої необхідно розділити рідку воду на водень і кисень за допомогою сонячної батареї і використовувати в якості палива вже їх. Відзначається, що два цих гази при з’єднанні змішуються в гримучу суміш, спалювання якої можна використовувати для руху супутника вперед або його розгону. Також водне паливо допоможе при зміні положення космічного об’єкта на орбіті.

На думку фахівців, таке паливо допоможе уникнути маси нещасних випадків, які ставлять під загрозу дорозі обладнання і людські життя. Такі інциденти вже спостерігалися, наприклад, при вибуху  газового палива на ракеті SpaceX. Вчені відзначили, що при роботі такого виду палива будь-яка дрібна поломка може мати руйнівні наслідки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Давно пора переходить на эту технологию – с помощью солнца разделять воду не только для космоса, но и на земле – это солидная альтернатива природному газу, к тому же экологически чистая. При сжигании водорода не образуется углекислый газ – не будет всемирного потепления.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.