Авторські статтіТехно

Вчені розповіли, що відбувається з тілом без душу

Вчені заявили, що відмова від душу та інших водних процедур може згубно впливати на організм людини. За словами фахівців, наслідки для тіла полягають не тільки в неприємному запаху, але можуть виникнути і більш серйозні проблеми.

Дослідники розповіли, що на шкірі людей мешкає понад 1 000 різних бактерій і близько 40 видів грибка. Більшість мікроорганізмів володіють корисними властивостями – вони заважають розвитку і поширенню своїх хвороботворних родичів. Розмножуються “захисники” як раз під час прийняття водних процедур.

Експерти відзначили, що неприємний запах тіла з’являється не тільки через виділення поту і решток життєдіяльності людини, але і через бактерії. Відмова від душу всього на два дні тягне за собою зростання кількості шкідливих мікроорганізмів, які надають згубний вплив на організм.

Також фахівці підкреслили, що занадто частині купання теж можуть завдати шкоди здоров’ю людей. Із-за надмірної вологості кислотно-лужний баланс шкірного покриву порушується. Це також сприяє появі грибків і інфекцій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України