Авторські статтіТехно

Вчені назвали ефективний засіб для підтримки тонусу м’язів

Американським ученим вдалося виявити ефективний засіб підвищення фізичної витривалості людини і профілактики дистрофії м’язів. Про наукову роботу розповідається у виданні Cell Metabolism.

 

Вчені провели досліди на лабораторних мишах, перевіривши на них дію коферменту NAD, який безпосередньо бере участь у засвоєнні вуглеводів і жирів. Дослідники спостерігали, чи допомагає NAD впоратися гризунам з м’язовим виснаженням. Досліди показали, що у молодих особин зниження рівня внутрішньом’язового NAD не супроводжувалося спадом фізичної активності, а тварини віком 3-7 місяців страждали захворюванням, подібним  дистрофії мускулатури.

Вчені вирішили впоратися з патологією за допомогою препарату, в основу якого взято нікотинаміду рибозид – різновид вітаміну В3, є дієтичним попередником NAD. Нікотинамід активував в мітохондріях енергетичний обмін, який має зв’язок з коферментом. За рахунок цього сповільнився процес природного старіння в мускулатурі гризунів, які страждали дистрофією і зберігся базовий тонус м’язів.

Таким чином вчені вперше зуміли довести, що використання NAD під впливом нікотинаміду є ефективним засобом для профілактики деградації мускулатури. До речі, в даний час хімічна сполука користується популярністю серед спортсменів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.