Вчені назвали ефективний засіб для підтримки тонусу м’язів

Американським ученим вдалося виявити ефективний засіб підвищення фізичної витривалості людини і профілактики дистрофії м’язів. Про наукову роботу розповідається у виданні Cell Metabolism.

 

Вчені провели досліди на лабораторних мишах, перевіривши на них дію коферменту NAD, який безпосередньо бере участь у засвоєнні вуглеводів і жирів. Дослідники спостерігали, чи допомагає NAD впоратися гризунам з м’язовим виснаженням. Досліди показали, що у молодих особин зниження рівня внутрішньом’язового NAD не супроводжувалося спадом фізичної активності, а тварини віком 3-7 місяців страждали захворюванням, подібним  дистрофії мускулатури.

Вчені вирішили впоратися з патологією за допомогою препарату, в основу якого взято нікотинаміду рибозид – різновид вітаміну В3, є дієтичним попередником NAD. Нікотинамід активував в мітохондріях енергетичний обмін, який має зв’язок з коферментом. За рахунок цього сповільнився процес природного старіння в мускулатурі гризунів, які страждали дистрофією і зберігся базовий тонус м’язів.

Таким чином вчені вперше зуміли довести, що використання NAD під впливом нікотинаміду є ефективним засобом для профілактики деградації мускулатури. До речі, в даний час хімічна сполука користується популярністю серед спортсменів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh