Авторські статтіТехно

Вчені розповіли, що в багатих будинках мешкає більше комах

Американські біологи з Каліфорнійської академії наук довели, що у великих і багатих будинках живе більше павуків і жуків, ніж у бідних і малозабезпечених оселях. Про це докладно розказано в науковому виданні Royal Society Biology Letters.

Життя у великому заможному будинку призводить до збільшення кількості різноманітних комах, у тому числі жуків і павуків, які не завжди є шкідниками. Біологи в недавньому дослідженні прийшли до такого висновку, а також повідомили, що це обумовлено добре розвиненою і здорової екосистемою. Забезпечені люди прагнуть не тільки придбати собі гарну місцину, але і зробити район, у якому вона знаходиться більш здоровим для життя, тим самим висаджуючи на території свого будинку велику кількість різних рослин і дерев. Це озеленення приваблює не тільки птахів і кажанів, але і комах, які різними навіть випадковими способами потрапляють всередину будинку.

Даний факт підтверджено вивченням екосистеми 50 будинків в штаті Північна Кароліна. У підсумку біологи припустили, що у будинках, які перебувають у забезпечених кварталах, може існувати до 200 видів комах і членистоногих, і обійтися без їх присутності практично неможливо. У відповідних колах такий феномен вже отримав неофіційну назву «ефект розкоші».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України