Вчені розповіли, що в багатих будинках мешкає більше комах

Американські біологи з Каліфорнійської академії наук довели, що у великих і багатих будинках живе більше павуків і жуків, ніж у бідних і малозабезпечених оселях. Про це докладно розказано в науковому виданні Royal Society Biology Letters.

Життя у великому заможному будинку призводить до збільшення кількості різноманітних комах, у тому числі жуків і павуків, які не завжди є шкідниками. Біологи в недавньому дослідженні прийшли до такого висновку, а також повідомили, що це обумовлено добре розвиненою і здорової екосистемою. Забезпечені люди прагнуть не тільки придбати собі гарну місцину, але і зробити район, у якому вона знаходиться більш здоровим для життя, тим самим висаджуючи на території свого будинку велику кількість різних рослин і дерев. Це озеленення приваблює не тільки птахів і кажанів, але і комах, які різними навіть випадковими способами потрапляють всередину будинку.

Даний факт підтверджено вивченням екосистеми 50 будинків в штаті Північна Кароліна. У підсумку біологи припустили, що у будинках, які перебувають у забезпечених кварталах, може існувати до 200 видів комах і членистоногих, і обійтися без їх присутності практично неможливо. У відповідних колах такий феномен вже отримав неофіційну назву «ефект розкоші».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh