Вчені розповіли про «вічно молодих» людей

Вчені з Північно-Західного університету в США виявили тип людей, яким вдається десятиліттями зберігати молодість. Вся справа в особливій характеристиці мозку, за рахунок якої такі особини отримують потенціал до омолодження.

Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь 62 особи. Вік випробовуваних перевищував 80 років, свою пам’ять вони вважали хорошою.
У процесі дослідження вчені виявили 15 осіб, чиї розумові здібності були нітрохи не гірше, ніж у 55-літніх людей. Разом з тим, ці учасники досліду мали абсолютно різні коефіцієнт інтелекту, спосіб життя, рівень освіти.

Медики зробили висновок, що прекрасна пам’ять добровольців пояснюється розмірами їх мозку. Літні випробовувані, у яких виявили хороші когнітивні здібності, пройшли процедуру МРТ з перервою в 18 місяців. Одночасно з ними таке ж обстеження проходили 15 осіб, чия пам’ять не викликала подиву.

З’ясувалося, що добровольці з першої групи мали більший об’єм головного мозку, який зменшувався з меншою швидкістю, ніж це зазвичай відбувається у людей такого віку. Вчені заявляють, що обстежені добровольці в молодості і середньому віці не показали таких вражаючих результатів, подібні здібності вони стали демонструвати лише після 80 років.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh