Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про «вічно молодих» людей

Вчені з Північно-Західного університету в США виявили тип людей, яким вдається десятиліттями зберігати молодість. Вся справа в особливій характеристиці мозку, за рахунок якої такі особини отримують потенціал до омолодження.

Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь 62 особи. Вік випробовуваних перевищував 80 років, свою пам’ять вони вважали хорошою.
У процесі дослідження вчені виявили 15 осіб, чиї розумові здібності були нітрохи не гірше, ніж у 55-літніх людей. Разом з тим, ці учасники досліду мали абсолютно різні коефіцієнт інтелекту, спосіб життя, рівень освіти.

Медики зробили висновок, що прекрасна пам’ять добровольців пояснюється розмірами їх мозку. Літні випробовувані, у яких виявили хороші когнітивні здібності, пройшли процедуру МРТ з перервою в 18 місяців. Одночасно з ними таке ж обстеження проходили 15 осіб, чия пам’ять не викликала подиву.

З’ясувалося, що добровольці з першої групи мали більший об’єм головного мозку, який зменшувався з меншою швидкістю, ніж це зазвичай відбувається у людей такого віку. Вчені заявляють, що обстежені добровольці в молодості і середньому віці не показали таких вражаючих результатів, подібні здібності вони стали демонструвати лише після 80 років.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України