Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, про що говорить тяга до жирної їжі

Дослідники виявили, що коли люди відчувають себе соціально неповноцінними, вони, як правило, прагнуть жирної їжі. У своїй статті Боббі Хеон та Ін-Йі Хонг описують чотири дослідження, які вони проводили, і всі вони призвели до тих же висновків – почуття соціальної неповноцінності може змусити людей з’їсти більше жирної їжі.

Попередні дослідження показали, що люди на нижньому кінці економічного спектру мають тенденцію більше страждати ожирінням, ніж ті, хто вище. Вчені відзначають, що не було єдиної думки щодо фактичної причини цього. У цій новій роботі вони проводили експерименти, які показали, що вірогідним фактором було відчуття неповноцінності.

Чотири дослідження складалися з добровольців, яких просили назвати своє місце в соціально- економічних щаблях. Добровольців потім попросили заповнити анкету щодо їх бажання поїсти в буфеті і описати, які види їжі їм найбільше хотілося з’їсти. В одному з досліджень учасників запрошували в буфет, дозволяючи їм харчуватися будь-якими продуктами.

Дослідники припускають, що така реакція може мати більше сенсу для людей, які не мають надійного джерела їжі, тому вони хочуть з’їсти більше, коли вона доступна і зосередитися на найбільш жирних продуктах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України