Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про новий рух очей

Науковці виявили щось нове в людині. На цей раз фахівці розповіли про надзвичайні рухи очима.

Професори з Університету Тюбінгена в Німеччині провели оцінку рухів очей 11 учасників експерименту, відстежуючи їх за допомогою інфрачервоного спостереження. В результаті, був виявлений новий вид руху очей, який синхронізований з миготінням. Рух допомагає відновити чіткість зору після спостереження за обертовим об’єктом.

Миготіння перериває наше візуальне сприйняття. Ми витрачаємо до однієї десятої нашого часу на нього, майже не помічаючи цього. Як виявилося, воно відіграє колосальну роль у зволоженні очей. Вчені спробували дослідити, чи є рефлексованими очні рухи. Найчастіше, крутильні оптокінетичні ністагми медики називають миготінням.

В ході експерименту, було відстежено рух очей піддослідних. Люди дивилися на обертовий візерунок з точок. Як тільки вони досягли свого максимуму, їх просили моргнути. Медики називають це блінком. Гостроту зору забезпечують плями на світлочутливих ділянках сітківки. Частота і розмір зсуву визначає як далеко очі, що допомагає знизити навантаження на очі і їх рух.

У подальших експериментах вчені з’ясували, це відбувається, навіть коли око не відстежує рух обертового об’єкта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.