Авторські статтіТехно

Вчені розповіли про методику розпізнання мавпами хвороб своїх родичів

Група вчених з Африки, Франції та Німеччині заявляють, що мавпи дізнаються про хвороби своїх родичів по специфічному запаху випорожнень. До таких підсумками експерти прийшли провівши ряд спостережень.

мавпа
мавпа

У своєму експерименті фахівці використовували результати спостереження за мандрилами, які відносяться до роду приматів, тобто мавп. Процедура спостереження відбувалася на півдні Габону і тривала протягом трьох років. Протягом цього часу експерти спостерігали, як примати спілкуються між собою, вони чистять одне одному шерсть і проводять інші процедури, які допомагають їм у звичайному житті, і сприяють передачі паразитів і хвороб один одному. Це було доведено аналізами, які регулярно були відібрані науковцями у мандрил.

Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

У цей час мандрили, у яких були виявлені паразити або хвороби, віддалялися на годину лікування із загального стада і не отримували старанних знаків уваги від інших мандрил. Як тільки здоров’я приматів приходило в норму, все поверталося на колишні місця.

Вчені після відбору 59 проб випорожнень мандрил звірилися в результатах. Ті, хто мав проби хворих приматів, заявили, що у кала цієї групи тварин був характерний різкий запах, який і відлякував інших родичів від потягу до хворої особи.

А ви знаєте що люди, які прокидаються рано бачать все в яскравих кольорах – вчені

Для остаточного підтвердження своєї гіпотези вчені запропонували кілька проб калу самим мандрилам для ознайомлення. В ряд проб були включені і кілька варіантів відходів хворих тварин. Як показав досвід, до «хворих» випорожнень ніхто з приматів навіть не підійшов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.