Вчені розповіли про методику розпізнання мавпами хвороб своїх родичів

Група вчених з Африки, Франції та Німеччині заявляють, що мавпи дізнаються про хвороби своїх родичів по специфічному запаху випорожнень. До таких підсумками експерти прийшли провівши ряд спостережень.

мавпа

У своєму експерименті фахівці використовували результати спостереження за мандрилами, які відносяться до роду приматів, тобто мавп. Процедура спостереження відбувалася на півдні Габону і тривала протягом трьох років. Протягом цього часу експерти спостерігали, як примати спілкуються між собою, вони чистять одне одному шерсть і проводять інші процедури, які допомагають їм у звичайному житті, і сприяють передачі паразитів і хвороб один одному. Це було доведено аналізами, які регулярно були відібрані науковцями у мандрил.

Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

У цей час мандрили, у яких були виявлені паразити або хвороби, віддалялися на годину лікування із загального стада і не отримували старанних знаків уваги від інших мандрил. Як тільки здоров’я приматів приходило в норму, все поверталося на колишні місця.

Вчені після відбору 59 проб випорожнень мандрил звірилися в результатах. Ті, хто мав проби хворих приматів, заявили, що у кала цієї групи тварин був характерний різкий запах, який і відлякував інших родичів від потягу до хворої особи.

А ви знаєте що люди, які прокидаються рано бачать все в яскравих кольорах – вчені

Для остаточного підтвердження своєї гіпотези вчені запропонували кілька проб калу самим мандрилам для ознайомлення. В ряд проб були включені і кілька варіантів відходів хворих тварин. Як показав досвід, до «хворих» випорожнень ніхто з приматів навіть не підійшов.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh