Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про методи боротьби з депресією в молодості

Вчені розповіли про методи боротьби з депресією в дитячому і підлітковому віці. За словами фахівців, проблеми з психікою у молодих людей часто пов’язані з відсутністю постійної зайнятості.

Фахівці відзначили, що приблизно 30 відсотків молодих людей у віці від 10 до 19 років страждають від періодичних депресій через відсутність постійної зайнятості. В даному випадку проблему можуть вирішити хобі або різні сторонні справи. Вчені відзначають, що для представниць прекрасної статі ідеально підходять в’язання і малювання.

Вчені також зазначили, що у випадку з молодими людьми сильної статі не підходять заняття спортом. Фахівці відзначають, що подібне хобі загрожує періодичними поразками і відсутністю успіхів, що також може позначитися на депресії і навіть стати її каталізатором.

Також фахівці порекомендували людям з підвищеною чутливістю до депресивних синдромів листуватися з однолітками. Спілкування у вигляді повідомлень в соціальних мережах і за електронною поштою може допомогти позбавитися від зациклення на побутових проблемах.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України