Вчені розповіли про методи боротьби з депресією в молодості

Вчені розповіли про методи боротьби з депресією в дитячому і підлітковому віці. За словами фахівців, проблеми з психікою у молодих людей часто пов’язані з відсутністю постійної зайнятості.

Фахівці відзначили, що приблизно 30 відсотків молодих людей у віці від 10 до 19 років страждають від періодичних депресій через відсутність постійної зайнятості. В даному випадку проблему можуть вирішити хобі або різні сторонні справи. Вчені відзначають, що для представниць прекрасної статі ідеально підходять в’язання і малювання.

Вчені також зазначили, що у випадку з молодими людьми сильної статі не підходять заняття спортом. Фахівці відзначають, що подібне хобі загрожує періодичними поразками і відсутністю успіхів, що також може позначитися на депресії і навіть стати її каталізатором.

Також фахівці порекомендували людям з підвищеною чутливістю до депресивних синдромів листуватися з однолітками. Спілкування у вигляді повідомлень в соціальних мережах і за електронною поштою може допомогти позбавитися від зациклення на побутових проблемах.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh