Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чому не можна дивитися на Місяць

Кожен з нас хоча б раз чув, що довго дивитися на Місяць є вкрай шкідливо. Причому, це пояснюється по-різному. Не так давно самі вчені вирішили дати відповідь з цього приводу і для цього вони взяли не тільки виключно наукові дані, але також звернулися і до переконань древніх людей.

Вони були впевнені в тому, що Місяць має магічні властивості і той, хто довго дивиться на повний місяць, може стати божевільним. Бабусі і дідусі лякали своїх онуків тим, що вони будуть ходити уві сні, якщо будуть дивитися на Місяць.
Насправді, старше покоління боялося захворювання під назвою сомнабулізм, якому піддані легко збудливі люди або ті, хто перебуває в постійному стресі.

Сучасні медики, при цьому, стверджують, що всі їхні пошуки зв’язку між даним розладом психіки і фазами Місяця не дали ніяких результатів.
Також з супутником Землі пов’язують бажання вчинити злочин, різні невластиві вчинки. Декого лякають тим, що вони зійдуть з розуму. Наука пояснює подібні забобони тим, що безпричинно це статися не може і схильні до цього виключно ті люди, у яких є психічні проблеми, схильності до вчинення самогубства та інших розладів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.