Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чому люди частіше схильні купувати знайомі продукти

Вчені досліджували причини, чому люди купують продукти, які їм знайомі, і це не тільки тому, що вони знають про них більше. У новому дослідженні передбачається, що знайомство з конкретним харчовим продуктом або напоєм збільшило сприйману придатність цього продукту для самих різних ситуацій.

Робота у співавторстві з доктором Сарою Джагер з Університету Південної Данії, задіяла споживчі випробування по ряду імен і зображень для чотирьох різних видів продуктів харчування і напоїв, включаючи вино і шоколад. Учасникам тестів запропонували оцінити своє знайомство з кожним найменуванням або зображенням, і оцінити його необхідність для використання в таких категоріях, як “розкіш”, “енергія”, “для дам”, “щось складне”, “подорож”,”салат”,”романтика” і “сніданок”.

Випробування виявило взаємозв’язок між ступенем знань про конкретний продукт і його універсальності, показуючи, що якщо у людини був досвід з певним типом продукту чи брендом, то це відіграє істотну роль при оцінці цього продукту. Отримані результати показують, що знайомі продукти можуть зробити споживачів стійкими до змін, висновок, виділяє проблему, з якою стикаються виробники продуктів харчування при введенні нових харчових продуктів і напоїв на ринок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.