Авторські статтіНовини

Вчені: Галактики і Всесвіт увійшли в період передсмертного старіння

Вчені повідомили, що галактики починають старіти, а сам Всесвіт, на їхню думку, вмирає. Астрономи заявили, що основою для таких висновків стало падіння енергії окремих зоряних скупчень.

Сумарно було проведено дослідження понад 200 тисяч різних космічних утворень типу галактика, які входять в найближчий Всесвіт. Серед усіх об’єктів відзначилися ті, у яких фіксується різке падіння енергетичних рівнів внаслідок процесів синтезу нової матерії, що відбуваються в зірках. На сьогодні астрономи оцінили загальний рівень виробництва енергії на території нашого Всесвіту, як 50% від показника, зафіксованого 2 мільярди років тому.

Для проведення власних розрахунків експерти вирішили скористатися найбільш потужними телескопами, які розташовуються на поверхні Землі. Галактики вивчалися в різних діапазонах випромінювання для отримання більш повного розуміння всіх процесів, що проходять на космічних скупченнях світил. Зокрема, для більшості ближніх утворень основним спектром став ультрафіолет, тоді як у далеких реєстрували, як правило, інфрачервоне випромінювання.

Всі дані, отримані дослідниками, продемонстрували, що Всесвіт перейшов в період старіння. Астрономи підкреслюють, що на поточний момент вона ще «дрімає». Через якийсь час, впевнені дослідники буде зафіксовано «останній подих». У той час відзначається, що готуватися до кінця світу поспішати не варто, оскільки час до вказаної події, імовірно, складе кілька мільярдів років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України