Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чого шукають чоловіки у стосунках

Вчені розповіли про те, що переслідують чоловіки в пошуку відносин. За словами фахівців, існуюча думка з приводу того, що представники сильної статі хочуть тільки сексу від партнерок, не є вірною.

За словами вчених, приблизно 40% чоловіків вважають, що у відносинах секс має далеко не основне значення. Велика частина представників сильної статі намагається знайти стабільність як у любові, так і в побутових питаннях. У зв’язку з цим чоловіки намагаються підбирати собі більш «домашніх» жінок, які зможуть у майбутньому стати берегинями сімейного вогнища.

Близько 30% опитаних респондентів відзначили, що статеве життя у відносинах чоловіків і жінок має також важливу роль. Фахівці відзначають, що регулярні заняття сексом стимулюють в чоловіках вірність. Приблизно 70% зрад відбуваються із-за не регулярного статевого життя.

Також чоловіки розраховують знайти у жінках друга і людину, яка зможе підтримати в скрутну хвилину. Крім того, представнику сильної статі важливо, щоб його обранниця в нього вірила і хвалила.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.