Вчені розповіли, чого шукають чоловіки у стосунках

Вчені розповіли про те, що переслідують чоловіки в пошуку відносин. За словами фахівців, існуюча думка з приводу того, що представники сильної статі хочуть тільки сексу від партнерок, не є вірною.

За словами вчених, приблизно 40% чоловіків вважають, що у відносинах секс має далеко не основне значення. Велика частина представників сильної статі намагається знайти стабільність як у любові, так і в побутових питаннях. У зв’язку з цим чоловіки намагаються підбирати собі більш «домашніх» жінок, які зможуть у майбутньому стати берегинями сімейного вогнища.

Близько 30% опитаних респондентів відзначили, що статеве життя у відносинах чоловіків і жінок має також важливу роль. Фахівці відзначають, що регулярні заняття сексом стимулюють в чоловіках вірність. Приблизно 70% зрад відбуваються із-за не регулярного статевого життя.

Також чоловіки розраховують знайти у жінках друга і людину, яка зможе підтримати в скрутну хвилину. Крім того, представнику сильної статі важливо, щоб його обранниця в нього вірила і хвалила.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh