Вчені: Розкрито секрет любові кішок до коробок

Є відразу кілька причин, по яких вихованці забираються годиною в тісні і на перший погляд незручні місця. Виявилося, що комфорт для пухнастиків означає щось інше, на відміну від зручності для людини.

Вчені наполягають, що секрет любові кішок до коробок розкритий, і питання полягає в банальному – в тісному просторі в організмі вихованців виробляються ендорфіни, чому тварина стає щасливим. Більш того, замкнутий простір дарує котам почуття безпеки і спокою, чому тварина стає менш агресивним.

Експерти порекомендували всім власникам котів обзавестися коробками в разі переїзду в інший будинок, адже з такими іграшками тварина швидше адаптується до нових умов проживання. Також коробка допоможе коту звикнути до нового вихованця, з’єднання явився в житло після нього, або ж у тому випадку, якщо кіт оселився у господарів пізніше.

Вчені трохи раніше пояснили і таку звичку, коли коті масажують своїх господарів або інші предмети в будинку лапками. За словами фахівців, пухнастики таким способом заявляють про свої права на людину, яку позначають видимими для себе маркерами. З наукової точки зору, масаж у котів асоціюється з материнством і молоком, коли кошенята допомагають матері стимулювати молочні залози перед їжею. Господар у такому процесі виступає як велика, але улюблена мама без шерсті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh