Авторські статтіТехно

Вчені: Розкрито секрет любові кішок до коробок

Є відразу кілька причин, по яких вихованці забираються годиною в тісні і на перший погляд незручні місця. Виявилося, що комфорт для пухнастиків означає щось інше, на відміну від зручності для людини.

Вчені наполягають, що секрет любові кішок до коробок розкритий, і питання полягає в банальному – в тісному просторі в організмі вихованців виробляються ендорфіни, чому тварина стає щасливим. Більш того, замкнутий простір дарує котам почуття безпеки і спокою, чому тварина стає менш агресивним.

Експерти порекомендували всім власникам котів обзавестися коробками в разі переїзду в інший будинок, адже з такими іграшками тварина швидше адаптується до нових умов проживання. Також коробка допоможе коту звикнути до нового вихованця, з’єднання явився в житло після нього, або ж у тому випадку, якщо кіт оселився у господарів пізніше.

Вчені трохи раніше пояснили і таку звичку, коли коті масажують своїх господарів або інші предмети в будинку лапками. За словами фахівців, пухнастики таким способом заявляють про свої права на людину, яку позначають видимими для себе маркерами. З наукової точки зору, масаж у котів асоціюється з материнством і молоком, коли кошенята допомагають матері стимулювати молочні залози перед їжею. Господар у такому процесі виступає як велика, але улюблена мама без шерсті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України