Техно

Вчені: Розкрита причина виникнення навколосмертних переживань

Вчені досліджували навколосмертні переживання і прийшли до висновку, що вони завжди супроводжуються містичними ситуаціями. На сьогоднішній день існує декілька теорій даного явища.

Вчені Себастьян Дьегес і Ольф Бланку провели досліджень навколосмертних ситуацій і визначили, що вони виникають у результаті сильних емоційних переживань або надмірного фізичного болю. Встановлено поштовхом для їх виникнення можуть бути черепно-мозкові травми або наслідки інфаркту. Також деякі експерти висловлюють впевненість у тому, що такий стан може виникати і в результаті медитації або втрати свідомості.

Люди, які побували в стані навколосмертні переживання, розповідають, що відчувають якусь відстороненість від тіла і з великою швидкістю рухаються по темному тунелю до яскравого світла. Автори дослідження розповіли про декількох видах навколосмертні переживання. Перший тип клінічної смерті, пов’язаний з лівим півкулею мозку, що відповідає за враження від польоту і змінене відчуття годині. В іншому випадку люди можуть бачити духів, чути голоси і звуки. Скроневі частки відіграють важливу роль при появі подібних явищ. Ця область обробляє сенсорні дані і пам’ять, тому аномальні активності може ставати причиною незвичайного сприйняття.

На думку дослідників, навколосмертні переживання виникають у результаті відсутності доступу кисню до мозку. Експерти внесли в список причин психоделічний препарат діметілтріптамін, що зустрічається в декількох рослинах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України