Вчені: Розкрита причина виникнення навколосмертних переживань

Вчені досліджували навколосмертні переживання і прийшли до висновку, що вони завжди супроводжуються містичними ситуаціями. На сьогоднішній день існує декілька теорій даного явища.

Вчені Себастьян Дьегес і Ольф Бланку провели досліджень навколосмертних ситуацій і визначили, що вони виникають у результаті сильних емоційних переживань або надмірного фізичного болю. Встановлено поштовхом для їх виникнення можуть бути черепно-мозкові травми або наслідки інфаркту. Також деякі експерти висловлюють впевненість у тому, що такий стан може виникати і в результаті медитації або втрати свідомості.

Люди, які побували в стані навколосмертні переживання, розповідають, що відчувають якусь відстороненість від тіла і з великою швидкістю рухаються по темному тунелю до яскравого світла. Автори дослідження розповіли про декількох видах навколосмертні переживання. Перший тип клінічної смерті, пов’язаний з лівим півкулею мозку, що відповідає за враження від польоту і змінене відчуття годині. В іншому випадку люди можуть бачити духів, чути голоси і звуки. Скроневі частки відіграють важливу роль при появі подібних явищ. Ця область обробляє сенсорні дані і пам’ять, тому аномальні активності може ставати причиною незвичайного сприйняття.

На думку дослідників, навколосмертні переживання виникають у результаті відсутності доступу кисню до мозку. Експерти внесли в список причин психоделічний препарат діметілтріптамін, що зустрічається в декількох рослинах.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh