Вчені розкрили таємну силу посмішки людини

Вчені Великобританії здійснили прорив в області дослідження міміки обличчя людини і прагнуть застосувати свої знання на практиці в повсякденному житті.

Наукові дослідники з Йоркського університету в Великобританії провели експеримент під керівництвом Міли Мілєєвої і Майка Бертона з участю 40 чоловік і з’ясували, що міміка людини безпосередньо впливає на її запамятовування . Саме яскраві емоції і широка посмішка на обличчі людини дозволяє краще ї памятати.

У ході дослідження вчені попросили в експерименті порівняти фотографії, які розділені на дві групи, в одну групу входять фото людей, які посміхаються і демонструють білі виражені емоції, а в іншій групі фотографії людей з нейтральними особами, які не виявляють жодних емоцій. По закінченню дослідження стало зрозуміло, що люди з більшим ступенем імовірності запамятовують незнайомі обличчя людей, на яких білі виражені емоції. В ході експерименту лікар Мілєєва і Майк Бертон прийшли до висновку, що на всіх фотографіях з різних країн світу люди на фотографіях для паспорта або в інших документах, що ідентифікують особу – люди виглядають без емоцій і саме це є причиною того, що надалі їх особу не є запамятовують.

Вчені впевнені в тому, що результати їх досліджень допоможуть людям проходити ідентифікацію особистості в соціальних мережах, аеропортах, банківських системах та інших місцях. Так само це наукове відкриття допоможе виявити порушників закону.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh