Телеведуча: прикрити війну і окупацію світлими роликами, голими стегнами і розповідями про печатки будинків не вдасться

Вчорашній ефір на телеканалі ” News One Юлії Тимошенко став приводом для занепокоєння багатьох політичних експертів, журналістів, які незважаючи на різні чуйні вважали лідера «ВО «Батьківщина» проукраїнським, прозахідним політиком. Юлія Тимошенко в пориві емоцій домовилася на News One до того, що назвала Революцію Гідності в Україні причиною того, що на сході розпочалася справжня війна з тисячами жертв.

За словами української телеведучої Марини Данилюк-Ярмолаевой, нехай хтось нагадає Юлії Володимирівні, що, якби не Революція, вона б вийшла з Качанівської колонії тільки восени 2018-го. А, якщо б довели до вироку справу за Щербаня і ЄЕСУ, то, може, ще б затрималася на ходку.

Журналіст пише, щодо війни важливо відзначити, що у Тимошенко був шанс двічі зробити з армією, а не вливати мільярдні бюджетні дотації на голоси шахтарів Донбасу, які за своєю сутністю схожі на амебу, які «профукали» свої ж будинки. Шанс був втрачений і саме із-за спадку Тимошенко і попередників, в лютому 2014-го на засіданні РНБО звучали такі заклики Тимошенко на пропозиції воєнного стану: «Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh