Вчені Великобританії здійснили прорив в області дослідження міміки обличчя людини і прагнуть застосувати свої знання на практиці в повсякденному житті.
Наукові дослідники з Йоркського університету в Великобританії провели експеримент під керівництвом Міли Мілєєвої і Майка Бертона з участю 40 чоловік і з’ясували, що міміка людини безпосередньо впливає на її запамятовування . Саме яскраві емоції і широка посмішка на обличчі людини дозволяє краще ї памятати.
У ході дослідження вчені попросили в експерименті порівняти фотографії, які розділені на дві групи, в одну групу входять фото людей, які посміхаються і демонструють білі виражені емоції, а в іншій групі фотографії людей з нейтральними особами, які не виявляють жодних емоцій. По закінченню дослідження стало зрозуміло, що люди з більшим ступенем імовірності запамятовують незнайомі обличчя людей, на яких білі виражені емоції. В ході експерименту лікар Мілєєва і Майк Бертон прийшли до висновку, що на всіх фотографіях з різних країн світу люди на фотографіях для паспорта або в інших документах, що ідентифікують особу – люди виглядають без емоцій і саме це є причиною того, що надалі їх особу не є запамятовують.
Вчені впевнені в тому, що результати їх досліджень допоможуть людям проходити ідентифікацію особистості в соціальних мережах, аеропортах, банківських системах та інших місцях. Так само це наукове відкриття допоможе виявити порушників закону.