Авторські статтіНовини

Вчені розкрили сутність вулканів як джерел стихійних лих. Відео

Вулкани у багатьох людей асоціюються з тропічними островами посеред океану, текучою лавою або стихійним лихом – спаленням давньоримського міста Помпеї. Співробітники SciShow розповіли про природу цих природних об’єктів і зняли відеоролик на цю тему.

Поняття «вулкан» має дуже велике значення, вони можуть призвести до масштабних стихійних лих, глобальних катастроф чи сприяти появі чогось нового на нашій планеті. Тому наукові співробітники каналу SciShow пояснили, що ці природні споруди мають двоїсту натуру. Відео: Naked Science


Вони розповіли, що вулкани як гори з кратерами всередині, впливали не тільки на зміни клімату, але й на формування нових штамів вірусів. Наприклад, вірусу такого захворювання, як холера.

Крім того, згодом від їх дії і розломів тектонічних плит на Землі з’являються нові утворення і острови. Така, наприклад, природа Гавайських островів. Однак у результаті виверження вулканів в атмосферу викидаються тони шкідливих для людства речовин, таких як діоксид вуглецю. Вчені також розповіли і про найбільші виверження на Землі за всю історію існування вулканів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України