Авторські статтіТехно

Люди, які прокидаються рано бачать все в яскравих кольорах – вчені

Вчені розкрили секрет колірної гами «сукні розбрату». Нещодавно в мережі з’явився знімок деталі гардеробу, яку всі користувачі бачили в різних забарвленнях.

На думку вчених, така розбіжність серед громадськості з приводу кольору представленої на знімку сукні виникла із-за гри світла і тіні. Саме по собі фото містило чітке зображення візерунка і моделі пошиття, але колір залишився загадкою. Деякі бачили його в біло-золотавій гамі, інші – синювато-чорною. Була категорія опитаних, яким колір сукні здавався взагалі коричневим або червоним. Навколо фотознімку зібралася ціла дискусія, плаття отримало назву «сукні-розбрату».

Тим часом Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

Вчені вирішили помирити всіх, розповівши з чим може бути пов’язана виникла розбіжність, і тим самим розрядити ситуацію. Вони розповіли, що із-за того, що точка освітлення була розміщена не зовсім правильно, людина може сприймати колір по-своєму. Це явище залежить від роботи підсвідомості. Так пояснивши це властивість вчений з Нью-Йоркського університету Паскаль Валлиш.

Згідно його слів, люди, які по натурі звикли рано прокидатися, бачать все в яскравих кольорах, вони воліють одягатися в насичені свіжі і легкі кольори. Така категорія резидентів буде бачити цей елемент одягу в світлих і золотистих тонах. Люди-сови, які пізно прокидаються – більш прийнятні до темним кольорам, бачать плаття чорним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.