Люди, які прокидаються рано бачать все в яскравих кольорах – вчені

Вчені розкрили секрет колірної гами «сукні розбрату». Нещодавно в мережі з’явився знімок деталі гардеробу, яку всі користувачі бачили в різних забарвленнях.

На думку вчених, така розбіжність серед громадськості з приводу кольору представленої на знімку сукні виникла із-за гри світла і тіні. Саме по собі фото містило чітке зображення візерунка і моделі пошиття, але колір залишився загадкою. Деякі бачили його в біло-золотавій гамі, інші – синювато-чорною. Була категорія опитаних, яким колір сукні здавався взагалі коричневим або червоним. Навколо фотознімку зібралася ціла дискусія, плаття отримало назву «сукні-розбрату».

Тим часом Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

Вчені вирішили помирити всіх, розповівши з чим може бути пов’язана виникла розбіжність, і тим самим розрядити ситуацію. Вони розповіли, що із-за того, що точка освітлення була розміщена не зовсім правильно, людина може сприймати колір по-своєму. Це явище залежить від роботи підсвідомості. Так пояснивши це властивість вчений з Нью-Йоркського університету Паскаль Валлиш.

Згідно його слів, люди, які по натурі звикли рано прокидатися, бачать все в яскравих кольорах, вони воліють одягатися в насичені свіжі і легкі кольори. Така категорія резидентів буде бачити цей елемент одягу в світлих і золотистих тонах. Люди-сови, які пізно прокидаються – більш прийнятні до темним кольорам, бачать плаття чорним.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh