Пізнє материнство є дуже корисним – вчені

Як виявилось, материнство у зрілому віці є набагато кращим ніж раннє як для дітей, так і для самих матерів.


Про це пише The Huffington Post.

В експертів стосовно цього питання думки досі розходяться: одні вважають, що пізнє материнство загрожує проблемами зі здоров’ям – як жінки, так і маляти, або ж що у “пізніх” мам знижується фертильність та є вищий ризик вроджених вад у дітей.

Проте результати дослідження, проведеного в Данії і в якому взяли участь приблизно 5 тисяч жінок, показали інші результати.

Учені дійшли висновку, що старші мами рідше кричать на своїх дітей. Також вони менш схильні до застосування жорстких покарань. А їхні діти, відповідно, рідше мають емоційні та поведінкові порушення у віці 7 та 11 років.

Також перевага є у тому, що “пізні” мами зазвичай мають фінансову стабільність та вищий рівень освіти. Вони також перебувають у стабільніших стосунках із батьком майбутньої дитини. Але, на думку вчених, найбільш значущим позитивним фактором є сам вік жінки.

“Ми знаємо, що з віком у людей збільшується еластичність психіки, вони стають толерантнішими до інших та краще почуваються в емоційному плані. Ось чому психологічна зрілість є поясненням, чому старші матері не так часто сварять і застосовують фізичні покарання щодо своїх дітей”, – зазначає автор дослідження, професор психології із Орхуського університету Діон Соммер.

На думку науковців, менш “задисципліноване” середовище – це здоровіше та щасливіше дитинство.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh