Авторські статтіНовини

Вчені: Робота після 60 років допомагає зберегти здоров’я

Вчені з’ясували, що продовження трудової діяльності після 60 років покращує самопочуття і допомагає зберегти здоров’я на досить високому рівні. Про це зазначається в заяві Дам Саллі Девіс за підсумками ряду досліджень, проведених на території Британії, повідомляє сайт “Актуальні новини”.

Як заявив експерт, сучасні люди живуть трохи довше, ніж раніше. Саме з цієї причини вихід на пенсію на сьогодні дозволяє відчути себе трохи краще за рахунок підвищення рівня активності. Для більшості це являє собою відмінний шанс приділити час вирішенню різних нетипових для себе завдань. Продовження роботи в літньому віці дозволяє зайнятися волонтерством, різними хобі або іншими напрямками активної діяльності, яким не виходило приділити увагу раніше. Таким чином, впевнені науковці, пенсіонери зможуть протягом тривалого періоду зберегти фізичну і розумову активність на необхідному рівні. Для пенсіонерів дуже важливо брати участь в якій-небудь діяльності, а також відчувати себе повноцінним представником суспільства.

Згідно з даними статистики, після того, як люди виходять на пенсію чоловікам дається прожити приблизно 16 років, тоді як для жінок зазначений період дещо вищий і складає в середньому 19 років. Взаємодія з соціумом у літніх призводить до зниження ризику розвитку деменції, тоді як активний спосіб життя істотно скорочує можливість розвитку раку, захворювань судин та ожиріння. Вчені впевнені, що сьогодні уряди країн повинні враховувати даний момент і надавати більшу кількість робочих місць саме для пенсіонерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.