Техно

Вчені: риб’ячий жир сприяє підвищенню мозкової активності і настрою

Вчені в черговий раз переконалися в користі риб’ячого жиру, до складу якого виходять омега-3 жирні кислоти. Ці речовини сприяють підвищенню мозкової активності, настрою, а також знімають запальні процеси.

Фахівці рекомендують приймати риб’ячий жир практично всім людям, однак особливо незамінним він є для військовослужбовців та спортсменів. У ході наукового дослідження професор Ніколас Беррингер з’ясував, що в організмах солдатів, що покінчили життя самогубством, рівень вмісту омега-3 був катастрофічно низьким, тому вони занурювалися в депресивний стан.

Недолік згаданої речовини у військового, який ніс службу в зоні збройного конфлікту, може проявитися в емоційно-пригніченому психологічному стані, що загрожує спробами піти з життя.

Фахівці склали особливу формулу, призначену для виміру фізичного стану військовослужбовців, яка сприяє швидкому виявленню наявності посттравматичного синдрому. Більше того, вчені радять додати в свій обов’язковий щоденний раціон риб’ячий жир і помірні фізичні навантаження, оскільки у комплексі ці заходи допоможуть зміцнити і стабілізувати фізіологічні та когнітивні функції організму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.