Вчені: риб’ячий жир сприяє підвищенню мозкової активності і настрою

Вчені в черговий раз переконалися в користі риб’ячого жиру, до складу якого виходять омега-3 жирні кислоти. Ці речовини сприяють підвищенню мозкової активності, настрою, а також знімають запальні процеси.

Фахівці рекомендують приймати риб’ячий жир практично всім людям, однак особливо незамінним він є для військовослужбовців та спортсменів. У ході наукового дослідження професор Ніколас Беррингер з’ясував, що в організмах солдатів, що покінчили життя самогубством, рівень вмісту омега-3 був катастрофічно низьким, тому вони занурювалися в депресивний стан.

Недолік згаданої речовини у військового, який ніс службу в зоні збройного конфлікту, може проявитися в емоційно-пригніченому психологічному стані, що загрожує спробами піти з життя.

Фахівці склали особливу формулу, призначену для виміру фізичного стану військовослужбовців, яка сприяє швидкому виявленню наявності посттравматичного синдрому. Більше того, вчені радять додати в свій обов’язковий щоденний раціон риб’ячий жир і помірні фізичні навантаження, оскільки у комплексі ці заходи допоможуть зміцнити і стабілізувати фізіологічні та когнітивні функції організму.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh