Авторські статтіНовини

Вчені рекомендують фруктову дієту для народження вундеркінда

Західні вчені рекомендують майбутнім мамам, які бажають народити вундеркіндів, дотримуватися фруктової дієти. Наукова робота дослідників описана в зарубіжних браузерах.

Вчені провели наукову роботу, результати якої показали, що вживання фруктів жінкою під час виношування дитини, в майбутньому вплине на стан його інтелекту. Експерти провели масштабні дослідження, в ході якого спостерігали за вагітними леді і за дітьми народженими ними в майбутньому. Всього в експерименті взяли участь 600 осіб.

Аналізуючи отримані дані, вчені прийшли до висновку, що у жінок, які вживали під час вагітності фрукти, ростуть більш тямущі діти. З’ясувалося, що такі хлопці показують себе більш інтелектуально розвиненими порівняно з однолітками, вже через рік після народження. Таким чином дослідники прийшли до висновку, що чим більше фруктів вживає майбутня мати, тим розумніше буде її дитина. При цьому автори наукової роботи підкреслили, що непотрібно вживати фрукти «тоннами», так як це теж загрожує негативними наслідками, адже в них міститься цукор та інші елементи, які можуть зашкодити як жінці, так і плоду, який вона виношує в утробі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України