Авторські статтіНовини

Вчені: Регулярне вживання помірної кількості вина врятує від депресії

Майже десятирічне дослідження іспанських учених показало, що люди, які регулярно вживають вино, набагато менше за інших схильні до депресії. Раніше французькі дослідники вже відзначали, що регулярне помірне споживання цього напою має масу позитивних ефектів.

Так дослідженню піддалися люди у віці від 55 до 80 років. Вони вживали невеликі дози вина щодня роками, і ні в кого з них не було виявлено старечої депресії. Також у них було помічена майже повна відсутність проблем з серцем.

Варто відзначити, що подібне дослідження проводили науковці з США, вони запевняють, що регулярне вживання будь-якого алкоголю в кількості не більше 50 грам перед вечерею сприяє помітному поліпшенню імунітету, але в той же час, одночасне “вбивство організму” великою кількістю алкоголю призводить до зворотного ефекту.

Що стосується вина, то причиною такого його впливу є компонент під назвою ресвератрол. Виявляється, що ця речовина здатна захищати відповідальні за настрій відділи мозку, так, що депресія не може дістатися до них, всі думки про погане швидко зникають або блокуються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України