Вчені виявили причину інтересу собак до перегляду телевізора

Стала відомою причина інтересу собак до перегляду телевізора. Про це заявили вчені з університету Центрального Ланкаширу.

Фахівці, що представляють університет Центрального Ланкаширу, виявили ряд причин, які пояснюють інтерес, що виникає у собак з приводу того, що відбувається на екрані телевізора. Приводом для досліджень послужило бажання дізнатися, що ж не дає домашнім вихованцям відірвати погляд від екранів.

Вчені підтвердили, що у собак відсутня здатність, з якою б вони розрізняли наявність величезного спектру кольорів, а також фокусували би погляд на якомусь конкретному предметі. Існування цього факту лише зміцнило бажання знайти причини такої підвищеної уваги собак до ТВ-трансляцій.

Як виявилося, собак приваблюють зображення і звуки собі подібних. Вони не байдужі до того, як звучить виття і гавкіт, а також як пищать іграшки. Особливу увагу звернено на звучання команд господаря.

До речі помітити, що собаки не спостерігають за тим, що відбувається так, як це робить людина. Зазвичай улюбленцю складно сидіти смирно на одному місці, тому йому доводиться часто змінювати положення біля екрану.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Собаки просто следят за движением на экране

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh