Як пиво впливає на організм людини

Вчені поставили крапку у нескінченній дискусії про те, чи корисно чи шкідливо пити пиво.

Наукові обґрунтування того, що пити пиво не тільки не шкідливо, а навіть необхідно.

1. Пиво подовжує життя – і шансів померти в розквіті сил у тих, хто споживає його регулярно в помірній кількості, що на 19% менше, стверджують дослідники компанії Virginia Tech.

2. Від світлого пива худнуть, якщо не закушувати його сухариками і чіпсами, стверджує професор Королівського коледжу в Лондоні Тім Спектор, мотивуючи це наявністю в пиві корисних кишкових бактерій для ефективного травлення.

3. Пиво допомагає боротися з раком, завдяки вмісту в його хмелі ксантохумолу, флавоніду, який пригнічує канцерогенні ферменти.

4. Пиво, завдяки наявності в хмелі ксантохумол, продовжує молодість і захищає від хвороби Альцгеймера і Паркінсона, заявляють автори статті в медичному журналі Нової Англії, які встановили, що келих пива в день позбавить жінок від когнітивних проблем, викликаних старінням.

5. Пиво на 41% зменшує шанс заробити камені в нирках, стверджують американські дослідники в розміщеної у Clinical Journal of the American Society of Nephrology статті.

6. У пиві, навіть темних сортів, калорій менше, ніж в знежиреному молоці або апельсинового соку, стверджують статистичні дані, опубліковані компанією Guinesss.

7. Пиво – джерело вітамінів. «Якщо ви уважно проаналізуєте хімічний склад хорошого пива, то будете вражені кількістю вітамінів, які в ньому містяться», – стверджує Штефан Доменіг, директор Центру охорони здоров’я Майра в Австрії.

8. Пиво зміцнює кістки, завдяки вмісту в ньому великої кількості кремнію, стверджують в авторитетному науковому журналі Journal of the Science of Food and Agriculture

9. Пиво не «дарує» вам «пивний» живіт: «Люди вірять, що любителі пива в середньому частіше страждають від ожиріння, ніж інші. Але це не так.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh