Авторські статті

Вчені попереджають: Земля входить у 30-річний холодний цикл

Вчені попереджають, що Земля входить у 30-річний холодний цикл, але зниження температури не вплине негативно на здоров’я людини, а навпаки, похолодання спокійно перенесуть як люди, так і тварини.

Голова Тюменського наукового центру РАН академік Володимир Мельников стверджує, що у найближчі кілька років настане холодний цикл на Землі, який затягнеться на 30 років. Середня температура повітря знизитися на 1,5?2 градуси.

Вчений зазначив, що в давні часи, коли людина не мала засобів порятунку від холоду, під час льодовикових періодів відбувалися справжні вимирання цілих видів. Проте втрати того часу і сьогодні порівнювати не варто, так як тоді холодний цикл тривав довго і охоплював великі території, які не можна порівняти з короткоперіодними циклами, які ми переживаємо.

Зазначимо, що американські вчені Національного управління США з вивчення океану та атмосфери провели дослідження і дійшли висновку, що російські метеорологи мають рацію у прогнозах щодо входження Землі в холодний цикл, однак зниження температури відбудеться на тлі глобального потепління.

За матеріалами uzhgorod.net

3 Comments

      1. Плохо,если надежда только на нефть и газ.Через 8-10 лет почти весь транспорт электрическим будет.Лучше бы подумали об эффективном директоре страны.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh