Вчені пояснили, чому зарплата у чоловіків вище, ніж у жінок

Вчені пояснили, чому зарплата у чоловіків вище, ніж у жінок. Британським фахівцям вдалося з’єднання з’ясувати, що рівень доходу у представників сильної статі перевищує показник леді на 10%. Про це розповідається у виданні News ToDay Ufa.

Британські вчені встановили, що чоловіки відрізняються від жінок кращою здатністю до систематизації та аналізу отріманої інформації. За словами дослідників, представницям прекрасної статі краще даються соціальні функції, через що вони часто знаходять себе у сфері освіти, обслуговування і так далі. Експерти пояснили, що жінки більш емоційні і чутливі до болю, що також в певному сенсі впливає на їх положення в суспільстві.

З приводу чоловіків вчені відзначили, що з-за своєї схильності до прийняття зважених рішень та ефективної роботи з інформацією, сильна стати здатний працювати в більш складних сферах, в яких жінки не зможуть проявитися собі, і вони більш високооплачувані. Щоб прийти до вищевикладених висновків, експерти провели наукову роботу з участю 16 000 жителів Великобританії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh