Вчені: Планування кухонного приміщення впливає на апетит

Особливості планування кухонного приміщення істотно впливають на кількість вживаної їжі. Цей факт вдалося довести дослідниці з університету Нотр-Дам (США).

Кім Роллінз (Kim Rollings), архітектор за освітою, педагог і дослідник з університету Нотр-Дам (The University of Notre Dame), що знаходиться в Індіані, займається систематичним вивченням впливу різних проектів навколишнього середовища на психічне і фізичне здоров’я. Задіявши студентів з коледжу Корнельського університету, дослідниця провела незвичайний експеримент, покликаний з’ясувати вплив кухонного інтер’єру на кількість вживаної їжі.

Під час експерименту кухонна і обідня зона трансформувалися з допомогою ширм і дзеркал, використовуваних для ненав’язливого спостереження за піддослідними. Як виявилося, перебувають у «відкритому просторі учасники з’їдали під час обіду на 170 калорій більше, ніж ті, які обідали в «закритому» просторі.

Результати дослідження, на думку Кім Роллінз, можуть бути широко застосовані при плануванні кухонних та обідніх зон у житлових або службових приміщеннях. Також інформація буде цікава всім, хто хоче дотримуватися дієти – адже чим більше «закритою» буде кухонна зона і чим менше продуктів буде на видноті, тим більше шансів утриматися від переїдання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh