Вчені підозрюють про існування життя в Альфа Центавра

Вчені виявили ймовірність позаземного життя на Альфа Центавра. Вони вивчали дані і виявили, що на деяких планетах системи умови для життя навіть краще, ніж в Сонячній.

Не так давно вчені заявили про ймовірність появи інопланетних істот на сусідній з Сонячною системою Альфа Центавра. Смороду з’ясували, що дві з трьох зірок відповідають всім критеріям для того, щоб підтримувати життя на планетах. Альфа Центавра, яка знаходиться по сусідству з Сонячною системою, розташована за 4 світлових роки (що дорівнює приблизно 40 трильйонів кілометрів від Сонця), до її складу входять три зірки: A і B, досить близько розташовані один до одного, і C, вона ж Проксима Центавра. Остання є червоним карликом, умови якого не дозволяють з’єднання явитися життя навколо нього.

Вчені Університету Колорадо вивчали дані з обсерваторії NASA «Chandra» і виявили, що на деяких планетах з Альфа Центавра шансів появи органічних організмів навіть більше, ніж в Сонячній системі. Один з них, Тому Айрес, заявивши, що це відмінна можливість вивчити можливість появи органічних на будь-якої з планет.

Великий Стівен Хокінг, який помер в цьому році, пророкував загибель людства і втеча з умираючої Землі в Альфа Центавра. Також деякі вчені висували теорію про те, що людство почало заселяти Сонячну систему, прилетівши з сусідньої Альфа Центавра. Можливо, що ті живі організми, які можуть заселяти Альфа Центавра, є далекими предками людства, але відповідь на це питання людям ще належить дізнатися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh