Авторські статтіТехно

Вчені підозрюють про існування життя в Альфа Центавра

Вчені виявили ймовірність позаземного життя на Альфа Центавра. Вони вивчали дані і виявили, що на деяких планетах системи умови для життя навіть краще, ніж в Сонячній.

Не так давно вчені заявили про ймовірність появи інопланетних істот на сусідній з Сонячною системою Альфа Центавра. Смороду з’ясували, що дві з трьох зірок відповідають всім критеріям для того, щоб підтримувати життя на планетах. Альфа Центавра, яка знаходиться по сусідству з Сонячною системою, розташована за 4 світлових роки (що дорівнює приблизно 40 трильйонів кілометрів від Сонця), до її складу входять три зірки: A і B, досить близько розташовані один до одного, і C, вона ж Проксима Центавра. Остання є червоним карликом, умови якого не дозволяють з’єднання явитися життя навколо нього.

Вчені Університету Колорадо вивчали дані з обсерваторії NASA «Chandra» і виявили, що на деяких планетах з Альфа Центавра шансів появи органічних організмів навіть більше, ніж в Сонячній системі. Один з них, Тому Айрес, заявивши, що це відмінна можливість вивчити можливість появи органічних на будь-якої з планет.

Великий Стівен Хокінг, який помер в цьому році, пророкував загибель людства і втеча з умираючої Землі в Альфа Центавра. Також деякі вчені висували теорію про те, що людство почало заселяти Сонячну систему, прилетівши з сусідньої Альфа Центавра. Можливо, що ті живі організми, які можуть заселяти Альфа Центавра, є далекими предками людства, але відповідь на це питання людям ще належить дізнатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.