Життя

9 фраз, які говорять жінки з низькою самооцінкою

На жаль, багато жінок схильні стверджувати, що все, що відбувається з ними, це не що інше, як їх заслуга чи «кара небесна».

Ні для кого не секрет, що світ, який оточує нас, з кожним новим днем стає все більш прогресивним. Окреме місце у світовому співтоваристві займає постать жінки з її бажанням бути в усьому незалежною. Велика частина людей висловлюють сумніви, навколо стрімко набирає обертів руху з питань гендерної нерівності. Подібні віяння в суспільстві роблять цей власний вибір для кожної з жінок ще більш складним. У зв’язку з цим неможливо не відзначити численні випадки жіночого насильства з боку чоловіків.

На жаль, багато жінок схильні стверджувати, що все, що відбувається з ними, це не що інше, як їх заслуга чи «кара небесна». Не слід забувати про гідність у власних очах. Постарайтеся сприймати інформацію і все, що відбувається з вами в більш райдужних фарбах. Так, серед жінок є і ті, хто старанно і цілеспрямовано отруює життя представникам сильної половини людства. Але, не будемо забувати і про такий тип чоловіків, здатний самостверджуватися і показувати своє домінуюче становище у взаєминах з жінкою. У деяких прекрасних дам формується уявлення про норми такої поведінки. Але це лише омана.

Спробуйте проаналізувати свою поведінку: якщо вам характерна низька самооцінка, необхідно попрацювати над собою. Спробуйте прийняти свою власну слабкість, щоб допомогти собі стати сильною і впевненою. Можливо, ви не з тих, хто бореться за свої права і привілеї, але вам судилося статі є невід’ємною частиною цієї багатовікової боротьби.

На жаль, факти говорять про те, що високий відсоток жінок просто змушені відчувати свою слабкість. Вчіться любити себе настільки, щоб знайшлися ті сили і потенціал, який виступає головним зброєю в боротьбі за свої права.

1. Він завдає мені образу в хвилини сильного роздратування

Чоловік не має права завдавати біль ні за яких обставин: чи то стан сильного розладу, пригніченості або ж навпаки, алкогольного сп’яніння і нестримного веселощів і радості. Ніхто не має права завдавати вам шкоди, тому саме час зупинитися і припинити терпіти подібне до себе ставлення.

2. Моя поведінка заслуговує такого звернення

Жодна жінка не заслуговує подібного ставлення, тому настав час покласти цьому край.

3. Можливо, мені слід перестати висловлювати власну думку

Ваша думка є не менш цінним серед людей з вашого оточення. Перестаньте прогинатися «під інших», відчуєте власну цінність.

4. Я хочу, щоб у моєму житті було також

Це цілком нормально, коли у вашому житті присутні люди, які виступають прикладом для наслідування. Цілком нормально переймати або брати на замітку всі кращі досягнення в спробі їх подальшого застосування та раціонального використання. При цьому ви не бажаєте жити тим життям, що дано вам. Спробуйте по максимуму використовувати свої здібності та вміння. Ви цього заслуговуєте.

5. Робіть те, що вважаєте за потрібне

Ніхто не сперечається, що бути щедрим і готуємо на все заради іншого – це погано. При цьому не забувайте проявляти нотки егоїзму в своєму характері.

6. Я недостатньо хороша собою

Жінка завжди виглядає добре і чудово. Не варто слухати репліки тих, хто думає і говорити «зворотне».

7. Просте слово «Так»

Вчіться говорити «Ні», коли того вимагає ситуація. Виявляйте егоїзм і самостійність. Не будьте тім килимком, про який всі витирають ноги. Прищеплюйте відчуття повної впевненості в боротьбі за свої ідеали. Навіть якщо це комусь не подобається.

8. Я не впораюся сама

Повірте у свої сили й у здатність самостійним шляхом вирішувати нагальні питання. Не забувайте про друзів і близьких, за допомогою яких ви завжди можете звернути.

9. Одвічне питання: «Ти мене любиш?»

Жінкам з низькою самооцінкою владі значною шукати почуття любові до інших людей. Подумайте самі: хто зможе полюбити вас, коли ви самі себе не любите. Просто полюбіть себе, і цього буде достатня!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України