Авторські статтіТехно

Вчені перерахували основні ознаки каво-залежності

Вчені-дослідники з міжнародного медичного співтовариства офіційно визнали існування каво-залежності, поповнивши нею список психічних розладів. Вони також перерахували основні ознаки цієї недуги.

Медик Парса Нанді, який здобув популярність завдяки програмі «Запитайте доктора Нанді», запевняє, що залежність може розвинутися навіть у людини, яка вживає в день не більше 100 мілілітрів напою. Людський організм поступово звикає до кави і виявляє ознаки «ломки», якщо не отримує свою дозу «наркотику».

Основними ознаками кава-залежності фахівці відносять: ранкові пульсації, головний біль і підвищення температури тіла. Після пробудження багато любителів кави відчувають хворобливі пульсації скроневої частини. Останні служать доказом того, що організм вимагає свою дозу кофеїну. Головний біль теж підтверджує наявність залежності, адже вона виникає на тлі частого вживання цього напою, який розширює судини і підвищує тиск. Крім того, кофеїн впливає на ріст і частоту скорочень серця, які в свою чергу підвищують температуру тіла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.