Приватний садочок “Країна дитинства”

У наш час дуже часто виникає проблема з вихованням дітей, а особливо дошкільнят. Мало хто з батьків має час та змогу займатися розвитком своєї дитини та підготовкою до школи. Вихователі, так само як і діти, дуже різні і знайти спільну мову іноді буває доволі складно. Отже, що робити батькам, які хочуть, щоб їх дитина розвивалася не гірше однолітків і радувала кожен день?

По-перше, необхідно обрати приватний садочок, в якому хлопчику чи дівчинці буде комфортно. Значення має те, що Ваша дитина повинна мати бажання кожен день йти у дитсадок. Розвиваючі ігри, харчування, комфорт та здорову атмосферу створюють вихователі. Бажано, щоб група була маленькою, адже слідкувати за великою кількістю дітей неможливо. Мало хто з батьків хоче, щоб їх чадо травмувалось, або конфліктувало з однолітками.

Ще змалечку можна виявити до чого Ваша дитина має хист. Наприклад малювання, музика, математика, читання, ліпка з пластиліну чи глини. У дітей повинна розвиватися дрібна моторика рук.

Також важливою складовою є рухливі ігри та музика. Фізичні вправи також обов’язкова програма. Щоп’ятниці у садочку проходять змагання під назвою «Смуга перешкод». У дошкільнят під час виконання фізичних вправ формується витривалість, смілість, сила та з’являється гарний настрій та заряд бадьорості.

Ще однією особливістю є ляльковий театр. Коли дитина реалізує себе в ролі маленького актора, то одночасно вчиться знаходитися в колективі, брати відповідальність за свої дії.

У дитячому садочку завжди проводять свята, на яких Ви зможете побачити свою дитину читаючу вірш про маму, або співаючу про тата. А які цікаві виступи маленьких танцюристів у костюмах бувають, якщо вихователь має хист і бажання займатися цим.

Приватний дитсадок – це найбільш правильне рішення для батьків, які піклуються про розвиток і здоров’я своєї дитини. Вихователі там знають чим зайняти дитину, коли треба погодувати, а коли час прогулянки або відпочинку.

Приватний садочок “Країна дитинства” вже цілих 10 років виховує дітей. У нашому арсеналі сучасний підхід, вихователі виключно професіонали, а приорітетним для садочка є сімейна атмосфера та сімейні цінності.

Наші співробітники проходять жорсткий відбір та систематично проходять курсі з підвищення кваліфікації. З нами Ви зможете забути про переживання за свою дитину. Вона завжди буде під наглядом та опікою.

Прищеплювати розуміння сім’ї та традицій потрібно змалечку, а про це багато хто забуває. Отже, вибір очевидний і це “Країна дитинства”.

Спілкування та комунікативні навички також у цьому віці мають неабияке значення. А що може бути краще, постійного находження серед діток під пильним наглядом вихователя?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh