Новини

Приватний садочок “Країна дитинства”

У наш час дуже часто виникає проблема з вихованням дітей, а особливо дошкільнят. Мало хто з батьків має час та змогу займатися розвитком своєї дитини та підготовкою до школи. Вихователі, так само як і діти, дуже різні і знайти спільну мову іноді буває доволі складно. Отже, що робити батькам, які хочуть, щоб їх дитина розвивалася не гірше однолітків і радувала кожен день?

По-перше, необхідно обрати приватний садочок, в якому хлопчику чи дівчинці буде комфортно. Значення має те, що Ваша дитина повинна мати бажання кожен день йти у дитсадок. Розвиваючі ігри, харчування, комфорт та здорову атмосферу створюють вихователі. Бажано, щоб група була маленькою, адже слідкувати за великою кількістю дітей неможливо. Мало хто з батьків хоче, щоб їх чадо травмувалось, або конфліктувало з однолітками.

Ще змалечку можна виявити до чого Ваша дитина має хист. Наприклад малювання, музика, математика, читання, ліпка з пластиліну чи глини. У дітей повинна розвиватися дрібна моторика рук.

Також важливою складовою є рухливі ігри та музика. Фізичні вправи також обов’язкова програма. Щоп’ятниці у садочку проходять змагання під назвою «Смуга перешкод». У дошкільнят під час виконання фізичних вправ формується витривалість, смілість, сила та з’являється гарний настрій та заряд бадьорості.

Ще однією особливістю є ляльковий театр. Коли дитина реалізує себе в ролі маленького актора, то одночасно вчиться знаходитися в колективі, брати відповідальність за свої дії.

У дитячому садочку завжди проводять свята, на яких Ви зможете побачити свою дитину читаючу вірш про маму, або співаючу про тата. А які цікаві виступи маленьких танцюристів у костюмах бувають, якщо вихователь має хист і бажання займатися цим.

Приватний дитсадок – це найбільш правильне рішення для батьків, які піклуються про розвиток і здоров’я своєї дитини. Вихователі там знають чим зайняти дитину, коли треба погодувати, а коли час прогулянки або відпочинку.

Приватний садочок “Країна дитинства” вже цілих 10 років виховує дітей. У нашому арсеналі сучасний підхід, вихователі виключно професіонали, а приорітетним для садочка є сімейна атмосфера та сімейні цінності.

Наші співробітники проходять жорсткий відбір та систематично проходять курсі з підвищення кваліфікації. З нами Ви зможете забути про переживання за свою дитину. Вона завжди буде під наглядом та опікою.

Прищеплювати розуміння сім’ї та традицій потрібно змалечку, а про це багато хто забуває. Отже, вибір очевидний і це “Країна дитинства”.

Спілкування та комунікативні навички також у цьому віці мають неабияке значення. А що може бути краще, постійного находження серед діток під пильним наглядом вихователя?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.