Новий додаток для смартфонів допоможе швидко поліпшити настрій

Вправи, розроблені на основі смартфонів, де задіяні різні сучасні психотерапевтичні методики, відомі як мікровтручання, допомагають людині розслабитися і почувати себе значно краще. Повний текст дослідження міститься у виданні Frontiers.

Відеоурок, завантажений на телефон, триває лише п’ять хвилин, але, переглянувши його, можна відчути себе спокійнішим і врівноваженішим, вважають фахівці.
Ті, кому вдалося відразу поліпшити свій настрій за допомогою цих вправ, не збираються більше відмовлятися від них. Крім того, ці технології є загальнодоступними і можуть бути використані в повсякденному житті, в будь-який час, а також в будь-якому місці.

«Дослідження продемонструвало, що смартфон можна використовувати для різних мікровправ, спрямованих на поліпшення настрою в конкретних життєвих ситуаціях, – сказала Маріон Ад’юнкт-професор в університеті Базеля в Швейцарії. – Такі програми у телефоні можуть бути корисним доповненням до різних психотерапевтичних методик».

Однак ці вправи не можуть замінити лікування у кваліфікованого фахівця для людей, які страждають від депресії, або інших психологічних розладів, попередили вчені.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh