Авторські статтіТехно

Новий додаток для смартфонів допоможе швидко поліпшити настрій

Вправи, розроблені на основі смартфонів, де задіяні різні сучасні психотерапевтичні методики, відомі як мікровтручання, допомагають людині розслабитися і почувати себе значно краще. Повний текст дослідження міститься у виданні Frontiers.

Відеоурок, завантажений на телефон, триває лише п’ять хвилин, але, переглянувши його, можна відчути себе спокійнішим і врівноваженішим, вважають фахівці.
Ті, кому вдалося відразу поліпшити свій настрій за допомогою цих вправ, не збираються більше відмовлятися від них. Крім того, ці технології є загальнодоступними і можуть бути використані в повсякденному житті, в будь-який час, а також в будь-якому місці.

«Дослідження продемонструвало, що смартфон можна використовувати для різних мікровправ, спрямованих на поліпшення настрою в конкретних життєвих ситуаціях, – сказала Маріон Ад’юнкт-професор в університеті Базеля в Швейцарії. – Такі програми у телефоні можуть бути корисним доповненням до різних психотерапевтичних методик».

Однак ці вправи не можуть замінити лікування у кваліфікованого фахівця для людей, які страждають від депресії, або інших психологічних розладів, попередили вчені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.