Авторські статтіНовини

Вчені: Нові матері почали частіше використовувати зціджене грудне молоко

Все більше число нових матерів використовують зціджене грудне молоко замість безпосереднього грудного вигодовування своїх дітей, згідно з новими дослідженнями. Годування груддю раніше було визнано важливим для харчування, імунології, росту і розвитку немовлят.

“Грудне вигодовування є неперевершеним способом для годування немовлят. Все, що сприяє скороченню рекомендованих шести місяців виключного грудного вигодовування є проблемою”, – сказала Марі Таррант, директор медсестер в Університеті Британської Колумбії в Канаді.

Проведене дослідження показало, що матері, які використовують зціджене грудне молоко, як правило, раніше починають годувати немовлят дитячими сумішами, ніж ті, хто використовує безпосереднє грудне вигодовування – тенденція, яка може вплинути на здоров’я нашого майбутнього покоління.

Для дослідження Таррант разом з співавтором Дороті Бай з Університету Гонконгу, дослідили практику вигодовування більше 2,000 матерів, які живуть в Гонконзі. Вони виявили, що протягом п’ятирічного періоду, матері відійшли від прямого годування груддю своїх немовлят і найчастіше використовують зціджене грудне молоко.

Забезпечення більш широкого доступу до професійної підтримки грудного вигодовування для молодих матерів, особливо протягом перших 24 годин після народження, може гарантувати, що нові діти отримають оптимальне харчування, заявила Таррант. Дослідження було опубліковане в журналі Public Health Nutrition.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України