Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Нічне хропіння свідчить про наявність серйозного захворювання

Або недоумство, або порушення пам’яті.

Вчені повідомили, що нічне хропіння свідчить про наявність у людини серйозного захворювання. До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Сіднейському університеті.

Сильне нічне хропіння викликає недостатнє надходження кисню в організм. В результаті цього воно не може нормально функціонувати. Таким людям варто турбуватися. Вчені радять їм негайно звернути за медичною допомогою.

Хропіння, вважають фахівці, перша ознака можливості розвитку у людини серйозного захворювання. Вчені обстежили більше 80 осіб у віці старше 50 років. Всі вони постійно хропли вночі. У результаті виявилося, що у всіх з них серйозно знижено обсяг сірої речовини і скроневих часток в головному мозку.

Саме після цього слід слабоумство і втрата пам’яті. Крім того, хропіння шкідливе також і для інших людських органів. Зокрема, для серця і легенів.

Вчені настійно рекомендують не ігнорувати хропіння. Навіть, якщо воно ледь чутно, краще звернути до лікаря. Це допоможе не погіршувати ситуацію і почати своєчасне лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.