Вчені: Нічне хропіння свідчить про наявність серйозного захворювання

Або недоумство, або порушення пам’яті.

Вчені повідомили, що нічне хропіння свідчить про наявність у людини серйозного захворювання. До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Сіднейському університеті.

Сильне нічне хропіння викликає недостатнє надходження кисню в організм. В результаті цього воно не може нормально функціонувати. Таким людям варто турбуватися. Вчені радять їм негайно звернути за медичною допомогою.

Хропіння, вважають фахівці, перша ознака можливості розвитку у людини серйозного захворювання. Вчені обстежили більше 80 осіб у віці старше 50 років. Всі вони постійно хропли вночі. У результаті виявилося, що у всіх з них серйозно знижено обсяг сірої речовини і скроневих часток в головному мозку.

Саме після цього слід слабоумство і втрата пам’яті. Крім того, хропіння шкідливе також і для інших людських органів. Зокрема, для серця і легенів.

Вчені настійно рекомендують не ігнорувати хропіння. Навіть, якщо воно ледь чутно, краще звернути до лікаря. Це допоможе не погіршувати ситуацію і почати своєчасне лікування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh