Авторські статтіНовини

Вчені назвали дієвий засіб від лупи

Дослідження впливу різних ефірних масел на шкіру і волосся людей допомогли відкрити невідомі раніше здібності цих речовин. Їх використання допомагає зміцнювати структуру волосся по всій довжині і дуже ефективно бореться з лупою.

Вчені з Індії, які довгий час працюють в косметологічній індустрії, звернули увагу на ряд ефірних масел, що володіють найбільш сильними корисними властивостями для шкіри і волосся. Для людей з жирною шкірою голови експерти рекомендують використовувати масло лимона. Воно не тільки ефективно очистити шкіру, а також зупинить поширення бактерій, які викликають появу лупи і зуміє наситити волосся чудовим ароматом. Єдине застереження при використанні цього продукту полягає в тому, що його необхідно швидко змивати, щоб не нашкодити волоссю.

Особливо відзначено масло чайного дерева. Протигрибкова дія цієї речовини допоможе знищити інфекції на шкірі голови, і разом з цим зуміє зупинити лупу. Воно практично нешкідливе для шкіри і тому може наноситися і залишатися на волоссі всю ніч.

Масло базиліка послужить тим, хто бореться з появою білих лусочок. Покращуючи циркуляцію крові, воно стимулює активний ріст волосся. Починаючи використовувати будь-який з цих видів ефірних масел, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України